אודות

אודות

קבוצת גישות למצויינות - האנשים עושים את ההבדל

קבוצת גישות למצוינות חרטה על דגלה את ערך המצוינות, כאשר עיקר עיסוקה הוא בהכשרה, הדרכה ובאימון של מיומנויות בתחום ההתנהגותי לארגונים ולקהל הרחב.

הקבוצה הוקמה בשנת 1987 כחברת הדרכה וייעוץ, ע"י ד"ר צבי ברק- מומחה לניהול ולמדעי ההתנהגות, מתוך גישה מערכתית המאגדת גישות שונות בתחומי הניהול ומדעי ההתנהגות, במטרה לתת מענה מקיף לארגונים, ולפרטים בתוכם, למיצוי הפוטנציאל הקיים בהם, בשאיפה המתמדת למצוינות.

 

קבוצת גישות למצוינות - כוללת שלוש חברות בת:

גישות הדרכה וייעוץ - בהנהלתה של ד"ר מיכל שלי ברק, החברה נותנת פתרונות אופטימאליים לחברות וארגונים באמצעות ייעוץ ופיתוח ארגוני, ליווי אישי, הדרכות וקורסים לעובדים ומנהלים, הדרכות מכירות ושירות, הרצאות ופעילויות ייחודיות, פיתוח מוצרי הדרכה ושיפור בטיחות וימי כשירות. 

מכללת גישות - המפעילה תכניות לימוד ייחודיות המכשירות מנחי קבוצות, מנהלים ויועצים ארגוניים. פועלת בשיטת לימוד יחודית המבוססת על מודל המצוינות של ד"ר צבי ברק. המכללה פועלת בפריסה ארצית ומוכרת ע”י משרד החינוך.

גישות כנסים - הממוקם ב"בית קבוצת גישות" בעיר רחובות, במקום מבחר רב של כיתות לימוד ושלושה אולמות המתאימים לארוח בין 8 ל- 160 משתתפים. האירוח במרכז הכנסים כולל ארוחות על פי העדפת הלקוחות, הכיתות ניתנות להשכרה באופן חד פעמי או על בסיס קבוע ולשימוש ממושך.

 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות

גישות בתקשורת-
לחץ כאן